אתה יכול למצוא טיפים רבים לפוקר האומרים מה עליכם לעשות או להימנע, אבל כדי ללמוד למעשה אסטרטגיית פוקר ולהפוך את המשחק הזה לרווחי, אתם צריכים להבחין מה אתם צריכים ללמוד בתחילת המסע שלכם .אם אתם רק מתחילים עם פוקר, הטיפים האלה לאסטרטגיית טקסס הולדם יראו לכם איך לנצח בפוקר ויחסכו לכם הרבה זמן וכסף. הפכתי ממתחיל מוחלט לשחק פוקר באופן מקצועי למחייתי, ואני שמח לחלוק איתכם את הטיפים הטובים ביותר שיעזרו להפוך כל שחקן פוקר מתחיל למנצח.

 

הטיפים

כעת נפנה לבחון 7 טיפים שיעזרו לכל שחקן פוקר מתחיל :

שחקן פוקר מתחיל

טיפ 1 – הכירו את החוקים

למדו ושננו דירוגי ידיים, ואת הכללים. לימוד חוקי הפוקר הוא הצעד הראשון הטבעי שאתה רוצה לעשות, אבל אל תשכח לשלוט בדירוג ידי הפוקר למרות שזה נראה ממש בסיסי במבט ראשון. אתם לא רוצים לחשוב אם אתם מנצחים סטרייט עם היד שיש לכם באמצע היד ומבזבזים את זמן ההחלטה היקר שלכם.

 

טיפ 2 – הישארו רגועים

משחקי פוקר עשויים להיות מותחים במיוחד, על כן מומלץ לשחקנים להיכנס למשחק בשולחן רק בהלך רוח חיובי שיאפשר לכם למצות את המיטב מהידיים שיחולקו לכם.

 

טיפ 3 – התחילו מהימורים על סכומים נמוכים יחסית

מאוד לא כדאי לשחקני פוקר מתחילים להמר על שולחנות יקרים. זה יכול סתם לבזבז לכם את הכסף בעוד שאתם עדיין מפתחים את יכולת המשחק שלכם.

 

טיפ 4 – נסו להעריך איזה קלפים יש לשחקנים שמשחקים נגדכם

במשחק פוקר אתם יכולים להעריך איזה קלפים מחזיקים היריבים שלכם, באמצעות משחק זיכרון פשוט שבו אתם מנסי לזכור את הקלפים שאתם קיבלתם לצד הקלפים שנפתחו על השולחן על מנת לשער אילו ידיים היריבים שלכם יכולים להרכיב.

שחקן פוקר מתחיל

טיפ 5 – קחו את הזמן

תחשבו טוב לפני שאתם פועלים בעת פרישת הקלפים המשותפים, וקחו את הזמן לפני שאתם פועלים. גם שחקני פוקר מנוסים נוטים לקחת את הזמן בכל יד על מנת לא לשדר יתר ביטחון שעלול להרתיע את היריבים בשולחן.

 

טיפ 6 – השתמשו בעזרים טכנולוגיים

תוכנות ואתרים לחישוב סיכויים והשווי של רצפים שונים של קלפים, יכולים להיות כלי שימושי מאוד עבור כל שחקן פוקר מתחיל.

 

טיפ 7 – שחקו בשביל הכיף

על מנת להצליח בפוקר חשוב ליהנות מפוקר, ועל כן חשוב שתמשיכו לשחק רק אם אתם באמת נהנים מזה.

 

לסיכום

על מנת להתחיל את המסע שלכם אל עולם הפוקר, עולם שיכול לספק לכם ורק בזכות היכולת שלכם, הכנסה צדדית. קחו את הגורל שלכם בידיים ועשו שימוש ביכולת והמזל שלכם דרך אתר https://7xlagent.co.il, המקום החם ביותר ברשת הישראלית למשחקי פוקר שמתאימים לשחקנים מכל הרמות. רוצים להביס שחקני פוקר מתחילים מכל העולם ? זה המקום להתחיל.שחקן פוקר מתחיל

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *