אתה מחפש זוגיות אבל חושש להתחיל עם בחורות? קבל ארבעה טיפים חשובים

אם אתה נמצא בשלב בחיים בו אתה מרגיש שאתה מוכן לקשר? או אולי אפילו לאהבה או זוגיות – נהדר! זה מעיד על בריאות פיזית, מנטלית ונפשית. אין דבר טבעי יותר מאשר הרצון שלנו בקרבה ובקשר. לזוגיות יש המון מעלות. כשהיא טובה היא יכולה להיות פשוט פנטסטית. היא יכולה להעניק לנו בטחון, אינטימיות, מיניות ואפילו לקדם אותנו בעוד המון תחומים אחרים בחיים. אבל לא תמיד קל למצוא זוגיות. גברים רבים חוששים להתחיל עם בחורות. אם אתה מרגיש חשש כזה, חשוב שתדע אתה לא לבד!  

להתחיל עם בחורה זה לא דבר פשוט והרבה גברים ממש עסקו בלימוד הנושא דרך חברים, אתרים, משפיענים ואפילו קורסים. החדשות הטובות הן שזה בהחלט פתיר! על ידי כמה פעולות פשוטות תוכל להתגבר בקלות יחסית על החשש הזה. אנחנו פה כדי לעזור – אספנו עבורך ארבעה טיפים שיעזרו לך להתחיל עם בחורות, כל שלב בחיים וכמעט בכל מקום. אז קדימה מתחילים!  ליטרלי – מתחילים!

 

טיפ ראשון – התמקדות בעצמך ובביטחון עצמי שלך

אולי זה מצחיק אבל הפעולה הראשונה שלך צריכה להיות דווקא פנימית ולא חיצונית. אתה צריך להכיר את עצמך, את היתרונות שאתה מביא לתוך קשר ולראות את הדברים היפים והטובים שיש באישיות שלך ובמראה החיצוני שלך. זהו צעד חשוב לקחת לפני שמתחילים להתקרב לנשים. כשאתה מרגיש בטוח ובנוח עם עצמך, יהיה לך הרבה יותר קל  לפתח קשרים רומנטיים.

מערכת יחסים

 

טיפ שני – איפה מכירים?

חשוב למצוא מקומות שיהיה לך נוח ונעים להכיר. היום קיימים הרבה אתרי הכרויות מומלצים שיכולים להיות מצוינים למטרות הכרות זוגית. חשוב שתבחר באתר שאתה מרגיש איתו בנוח, בו תוכל לכתוב כמה מילים על עצמך, לעלות תמונות יפות. כשאתה פונה לבחורה פנה אליה עם שאלה ברורה והפגן קלילות והומור! חשוב לנסח שאלה ספציפית עליה. נסה לשאול אותה שאלה שיבוא לה לענות עליה, בעקבות מה שהיא כתבה על עצמה או מתוך אחת התמונות שהיא העלתה. בצורה זו היא תרצה לענות לך וההתחלה תהיה חלקה יותר!

 

טיפ שלישי – תהפוך להיות הגבר שאתה רוצה להיות!

בטחון עצמי לא מגיע משום מקום. תשקיע בעצמך. תלמד דברים שאתה אוהב, תקפיד על אורח חיים בריא, תשקיע בתחביבים שלך, צא לטייל, לחופשות בחו״ל ועוד ועוד. הרשה לעצמך לטרוף את העולם ולהפוך להיות לגבר מעניין. ככה כשתכיר משהי יהיה לך הרבה מה להביא לשולחן ותעשה זאת בכיף!

 

טיפ רביעי – תתלבש יפה!

אולי זה נשמע כמו הטיפ הכי ישן בספר אבל זה עובד! תזרוק מהארון שלך את כל הבגדים הישנים שלך ועשה לעצמך מייקאובר. בגדים יפים גורמים לנו להרגיש יותר בנוח עם עצמנו ובכך להפוך למושכים יותר! אז תשקיע בעצמך, תאהב את עצמך ותבנה את הבטחון העצמי, תתחיל עם נשים מתוך בטחון אמיתי ומהר מאד תמצא את עצמך בזוגיות טובה ומיטבה! בהצלחה!

ביטחון