מתכננים נסיעת עסקים לדובאי, שהייה קצרה או שהייה ממושכת לשם עבודה? דובאי רגילה לנסיעות אנשי עסקים, כך שאל דאגה, הנגישות של דובאי והמלונות בעיר, הופכות את הנסיעה לפשוטה.

ריכזנו עבורכם מספר טיפים לנסיעת עסקים לדובאי. בואו נתחיל.

 

דובאי – מגוון אפשרויות עסקיות

ההסכם שנחתם בין איחוד האמירויות למדינת ישראל, הוביל ישראלים רבים, בניהם אנשי עסקים, לחשוב על פתיחת עסק או השקעה בדובאי.

לנסיעת עסקים לדובאי יתרונות רבים. בדובאי נכסים מניבים לרכישה, עסקים למכירה, וכן אין ספור הזדמנויות השקעה מוצלחות. עסקים בדובאי טומנים בחובם יתרונות רבים, אך כל עבודה מעבר לים, אינה פשוטה. להלן מספר טיפים אשר יסייעו לכם בנסיעת עסקים לדובאי, כך שתוכלו לנהוג לפי הכללים, ולהימנע ממקרים שאינם נעימים.

 

הוצאת ויזה

אם אתם מתכננים נסיעת עסקים לדובאי, הן לפתיחת עסק והן למעבר לעבודה לתקופה ממושכת, עליכם להוציא ויזה לדובאי. תוכלו להגיש בקשה לקבלת ויזת תושב. ויזת תושב תקפה לתקופה של בין 5 ל – 10 שנים.

 

הקפדה צניעות

על מנת להצליח בעסקים בדובאי, ישנה חשיבות רבה לעמוד בכללי העיר ובחוקי המדינה. עליכם להקפיד על לבוש צנוע ומכבד. גם אם הגעתם לנסיעת עסקים, ודאי תנצלו את השהייה בעיר מלאת האטרקציות. כך, שאם אתם הולכים לחופי הים, הבריכות ואתרי המים השונים, הקפידו ללבוש בגד ים רק בתחומי האזורים המותרים, ולהתלבש בצניעות לאחר היציאה מאזורים אלו.

הקפדה על צניעות ושמרנות, תזכה אתכם בהערכה רבה.

 

נימוסים והליכות

במקום כמו איחוד האמירויות בכלל, ובדובאי בפרט, ישנה חשיבות רבה להתנהג בנימוס. תושבי דובאי מקבלים בברכה מבקרים ואנשי עסקים, אך שימו לב לנהוג בנימוס כלפיהם. בדובאי, לחיצת ידיים מקובלת, אך אם מדובר בלחיצת ידיים עם אישה, מקובל שהלחיצה מגיעה מצד האישה.

כמו כן, הקפידו שלא להפגין חיבה ואהבה במרחב הציבורי.

 

הימצאות בחברת אנשים

כל הימצאות בחברה בדובאי מצריכה הקפדה על נימוס. הימנעו משימוש בפלאפון הנייד, והקפידו על דיבור מנומס ובטון נמוך. כמו כן, הימנעו מדיבור בשפה זרה בסביבת אנשים. בנוסף, הימנעו מהבעת דעת על נושאים דתיים, פוליטיים, וכן על אנשי המלוכה.

 

צריכת אלכוהול – רק במקומות מיועדים

צריכת אלכוהול מותרת אך ורק במקומות המיועדים לכך. סמים אסורים בהחלט בדובאי.

 

השארת טיפים

אין כללים ברורים בכל הנוגע לטיפים. אך נהוג לתת טיפ לנותני השירות השונים. גובה הטיפ משתנה בהתאם לסוג השירות.

בנוסף לכך, בנסיעה במוניות, אומנם לא נהוג להשאיר טיפ לנהג המונית, אך נהוג לעגל כלפי מעלה את מחיר הנסיעה.

 

לינה בדובאי

דובאי ידועה במלונות היוקרה שלה. אך תוכלו למצוא גם מלונות במחירים נמוכים יותר אם הינכם באים למטרות פינוק והנאה במלון. תוכלו להתאכסן במלונות המיועדים לאנשי עסקים, או בכאלו אשר נמצאים בקרבת האזור בו מיועד לקום העסק או בו מתקיימות הפגישות העסקיות.

 

ים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *