חדר השינה שלנו הוא מקום מיוחד: זה המרחב האינטימי ביותר עבורנו, בו אנחנו יכולים להיות מי שאנחנו ללא כל מסכה ובו אנחנו מבלים זמן לא מבוטל ממהלך היום.

האדם הממוצע ישן כ-8 שעות מדי לילה ואיכות השינה תלויה במידה רבה במיטה בה אנחנו ישנים ובחדר שלנו באופן כללי.

המיטה היא מרכז החדר והחלק החשוב בה, וכאשר מדובר במיטה זוגית היא עוד יותר דומיננטית.

אספנו עבורכם מספר רעיונות לעיצובים מגניבים למיטה הזוגית וחדר השינה שלכם.

 

  1. הבסיס הוא להציע את המיטה תמיד

אין ספק כי יש תחושה שונה לחלוטין להיכנס לחדר בו המיטה מוצעת, מסודרת ומהודקת לבין חדר בו המיטה סתורה כפי שהייתה כשקמתם ממנה. זה גם הרבה יותר נעים להיכנס למיטה מסודרת כיאות. ישראלים רבים לא מקפידים על כך וחבל – מומלץ לקבע אצלכם מנהג שבכל בוקר מציעים את המיטה. לא תתחרטו.

 

  1. סגנון המיטה

מיטה היא אולי הרהיט המסיבי ביותר בחדר השינה, וללא ספק המוקד שבו. לכן עיצוב המיטה יכתיב את עיצוב החדר ואת המיטה בוחרים לפי העיצוב החביב עליכם: האם אתם מעוניינים בעיצוב קלאסי? כפרי? מודרני?

 

  1. עם או בלי ארגז מצעים

לארגז מצעים יש תפקידים שונים. התפקיד הפונקציונאלי הוא מן הסתם לאחסן את המצעים שלכם, שלא תמיד קל למצוא להם מקום – וזה נכון במיוחד כאשר מדובר במקרה של מיטות זוגיות. יחד עם זאת לארגז מצעים יש עוד תפקידים: הוא מעניק נפח נוסף למיטה ועוד צבע לחדר שלכם, ומעלים את החלל המיותר מתחת למיטה – אותו חלל שנופלים תחתיו חפצים שצריך להתכופף כדי להוציא. מנגד, יש מי שדווקא מחבבים את החלל מתחת למיטה.

 

  1. מצעים חשובים לא פחות מהמיטה

למיטה יש מספר רכיבים חשובים המשפיעים הן על הנוחות והן על הנראות: גוף המיטה, מזרון וכמובן המצעים. מצעים איכותיים הם המפתח למיטה נוחה שגם נראית נהדר. במקרה של מצעי כותנה, מומלץ לבחור מצעים עם צפיפות חוטים גבוהה (300 ומעלה). גם פשתן הוא בד המתאים למצעים ואינו דורש גיהוץ. מצעים נוחים ויפים ישדרגו באופן משמעותי את החוויה מהמיטה שלכם.

 

  1. חגיגה של כריות

יש אנשים ששתי כריות למיטה זוגית מספיקות להם אבל להשקיע בעוד כריות למיטה זה גם משפר את הנוחות וגם את העיצוב. חגיגה של כריות על המיטה זה כיף אמיתי, ומאפשר לכם להתחבק עם כרית, לשקוע לתוכן ולהירדם באיזו תנוחה שרק תרצו. כריות נוספות מאפשרות לכם להכניס עוד שבע לחדר ולגוון את צבעי הכריות.

 

  1. שידות לצד המיטה

פתרון פונקציונאלי ועיצובי נהדר הן שידות לצד המיטה, או בשני צדדיה כאשר מדובר במיטה זוגית. בשידות ניתן לאחסן חפצים שמתקשים למצוא להם מקום כגון תכשיטים, איפור, תחתונים וכדומה, ומומלץ מאוד למקם עליהן מנורת לילה לקריאה. כמו כן, שידות מעוצבות מוסיפות יופי לחדר ותחושת יוקרה ועניין.

 

מיטב מעוצבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *