פוליש הוא אלמנט פופולרי לצורך הברקת הרצפה וחידושה.

את סוג הפוליש יש להתאים לסוג הרצפה וכך לנקות כתמים קשים מריצוף שיש, קרמיקה, אבן, בטון, זכוכית וכו’.

את הפוליש יש לבצע באופן קבוע בהתאם לסוג שלו.

המאמר יפרט 6 יתרונות בביצוע פוליש קבוע בבית.

 

1 – רצפה נקייה

היתרון הבולט ביותר של פוליש לרצפה הוא הניקיון הכללי. להבדיל משטיפת הריצוף באופן רגיל כאן משתמשים במכשור וחומרים המקרצפים את הכתמים הקשים ביותר על מנת להסיר אותם לחלוטין. לאחר הפוליש הרצפה תחזור להיות בהירה כפי שהייתה בהתחלה ולכן מדובר למעשה על חידוש הרצפה בצורה קבועה.

 

2 – חידוש הרצפה

בבתים בהם מבצעים שיפוץ כללי לא תמיד יש יכולת כלכלית להחליף את הרצפה ולכן מעדיפים לעשות לה פוליש שיחדש אותה. הפוליש יבריק את הריצוף הישן ויגרום לו להיראות כאילו הוא הוחלף באחר.

 

3 – הגנה לאורך זמן

יתרון נוסף של הפוליש הוא ההגנה שהפעולה מעניקה לרצפה. מאחר שעם הזמן מצטברת שכבה שומנית על הרצפה יש להסיר אותה. הקרצוף של שכבת הרצפה העליונה מסיר את השומנים. לאחר מכן מורחים חומרים אטומים שיצרו את שכבת ההגנה האופטימלית על מנת למנוע שריטות או כתמים. לפיכך, לאחר פוליש לא מומלץ לגרור רהיטים על מנת לא לגרד את שכבת ההגנה. בנוסף, שכבת ההגנה מונעת בלאי של הרצפה לאורך זמן. במידה ועושים פוליש קריסטל בבית ניתן ליהנות מהתוצאות עד כ-6 שנים ואז להזמין שוב פוליש. במידה ומדובר בפוליש וקס, יש להזמין פוליש כל שנה כיוון שהוא מחזיק פחות זמן. בבתים עם ריהוט כבד הפוליש יגן על הריצוף מנזקים ושריטות כשמזיזים אותם לצורך ניקוי שוטף.

 

4 – סיוע בעיצוב הבית

בבתים רבים עושים כל כמה זמן שינויים בעיצוב. רוכשים ריהוט חדש, צובעים את הקירות ומכניסים את הסגנון והסטייל שמתאים לתקופה או למצב הרוח. הפוליש הוא אחד מהדרכים לשוות לבית מראה יוקרתי ואלגנטי בייחוד שעושים שינויים בעיצוב בקביעות וכדי לגרום לחללים בבית להיראות יותר גדולים.

 

5 – לרענן את הבית

בין אם בוחרים בפוליש קריסטל ובין אם בפוליש מט לרצפה זוהי הדרך האופטימלית לרענן את הבית ולגרום לו לזהור. מדובר על חומרים איכותיים שמרעננים לא רק את הניקיון ומחדשים את הרצפה, אלא גם מדיפים ריח רענן של ניקיון. סוג פוליש המעניק לרצפה רעננות ולחות באופן קבוע הוא פוליש במראה הרטוב.

 

6 – עלויות נמוכות

הפוליש הוא אפשרות נהדרת לחסוך כסף כאשר לא רוצים להחליף את הריצוף בבית. אם משווים את העלות של ריצוף חדש והעלות למשפץ בין הזמנת חברת ניקיון מקצועי לפוליש, רואים שמדובר בהבדל משמעותי מבחינת המחיר. כך ניתן לעמוד בתקציב ולקבל בית נקי וחדש. לסיכום, מומלץ להשוות מחירים בין חברות הניקוי אך לא לוותר על האיכות.

רצפה שחור לבן

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *