5 דברים שבהם אתה יכול לפנק את עצמך לקראת השנה החדשה:

כול שנה מחדש, רובנו מכינים רשימה כיצד להיות טובים יותר בשנה שקרבה.

ברשימות אלה אנחנו מסתכלים על מה השאיפות שלנו מעצמינו וכיצד נוכל לקיים אותן או להגיע אליהן.

השנה החדשה היא גם הזדמנות לקנות לעצמינו מתנה ולפנק את עצמינו, כהוקרת תודה על המאמצים, שהשקענו בשנה החולפת.

כאן תוכלו למצוא מספר מתנות בעזרתן, תוכלו להתחיל את השנה החדשה ברגל ימין.

 

לפנק את הגוף במאכלים בריאים

כולנו לקראת השנה החדשה, מייחלים להתחיל אורח חיים בריא יותר. לקנות לעצמינו פירות וירקות טריים עד הבית, זאת מתנה מושלמת לשנה החדשה. עם הירקות והפירות שקנינו אפשר להכין מתכונים בריאים יותר לשנה החדשה, לפנק את עצמינו במוצרים טעימים שהם גם יותר דיאטטיים, ובעיקר לתת לנו בוסט של אנרגיה (טעימה) להתחלה של אורח החיים שאנחנו רוצים לקיים.

 

מתקני כושר ביתיים לשגרה חטובה

בשביל להתחיל את אורח החיים הבריא שאנחנו מייחלים אליו בשנה החדשה, נוכל לקנות לעצמינו גם מתקני כושר ביתיים. מומלץ להתחיל בקטן ולקנות מזרן יוגה שעליו אפשר להתאמן, גומיות או משקולות, וזאת למקרה, שלא נתמיד בשימוש בהם. אבל אפשר גם ללכת יותר רחוק ולקנות הליכון או מכשירי כושר יקרים יותר. כול עוד אנחנו חושבים שנשתמש בהם.

 

ספרי קריאה או ספרי מודעות ועזרה עצמית

קריאת ספרים מוציאה אותנו מהמסכים, משפרת לנו את יכולות השפה וגם משפרת לנו את הזיכרון. ישנם ספרים רבים שיכולים לעזור לנו להתקדם אל עבר המטרה שלנו. ספרי קריאה יכולים להרחיב את אוצר המילים שלנו (בעברית או באיזה שפה שנבחר). וישנם גם ספרי מודעות ועזרה עצמית, ספרים אלה נותנים טיפים לחיים בתחומים שונים כמו: מיינדפולנס, כיצד להצליח, עיצוב התודעה ועוד.

 

זה בדיוק הזמן לרכב חדש

קניית רכב חדש ומכירת הישן בתחילת השנה היא בחירה חכמה מכמה סיבות. ראשית ירידת שווי הרכב בשוק עומדת על כ10% בממוצע (לרכבים משפחתיים). כדאי לרוב להחליף רכב כול 3 שנים שלאחריהן שווי הרכב שלך יכול לעמוד גם על כ50% משוויו המקורי. לקראת השנה החדשה, נוכל לקנות רכב חדש לפי מחירון רכב חדש ולפנק את עצמינו על השנה שחלפה ועל מאמצינו הרבים, ובנוסף למכור את הרכב הישן ולצמצם את ירידת השווי שלו.

 

להתחדש במלתחה חדשה

לקראת השנה החדשה, אנחנו רוצים להודות לעצמינו על העבודה הקשה. קנייה של בגדים חדשים יכולה גם להיות פינוק אך גם משהו הכרחי לשנה החדשה. כאשר אנחנו קונים בגדים אנחנו צריכים להעיף מבט אל עבר ארון הבגדים ולבדוק – איזה בגדים חרשנו עליהם ולמה? איזה בדים היו לנו לא נוחים? מה חסר לנו מבחינת לבוש ביום יום? ככה נעשה קניות חכמות שיחסכו לנו הרבה זמן בבקרים.

 

שתי קערות עם פירות