4 תכשיטים הכי נפוצים בעולם

מצד אחד אנחנו שואפים לתכשיט בלעדי, וכזה שיהווה עבורנו ביטוי לייחודית העצמית שלנו, אך מצד שני – ולא פחות מכך, אנחנו סקרנים מאד לדעת, מהם התכשיטים שהכי נפוצים בתעשיית התכשיטנות והאומנות. במאמר שלפניכם תוכלו לקבל שילוב מנצח בין שני האלמנטים ולקבל מידע על התכשיטים שהכי נפוצים בעולם, יחד עם כלים לבלעדיות מנצחת בתכשיט האישי שלכם.

 

מה זה בכלל תכשיט?

לפני שמדברים על סוגי התכשיטים הנפוצים בעולם, והייחודית שמשתלבת בהם – קבלו הצצה מרתקת ומחכימה מבית חביב תכשיטים, על מהות התכשיט וההיסטוריה שלו. למעשה, כבר בתנ”ך מוזכרים התכשיטים אותם הביא אליעזר לרבקה עבור נישואיה עם יצחק, כך שהתכשיט היה והווה אלמנט סנטימנטלי עתיק יומין שממשיך למלא את תפקידו מאז ועד היום.

תכשיט

קצת על השרשרת

השרשרת היא אחד מן התכשיטים הנפוצים ביותר, בכל המגזרים, הארצות ואפילו המגדרים, ולא לשווא. השרשרת מאפשרת עימה תליונים מגוונים ובלעדיים ובכך היא מהווה מצע לאינדיבידואליות אישית ופורצת דרך לכל מי שלובש את השרשרת, אשר מצד אחד הופכת אותו לבעל שייכות, אך מצד שני מאפשרת לו לבטא את הטעם האישי שלו על ידי התליון.

 

ומה יש לומר על הטבעת?

לא פלא שאת המקום השני בעולם התכשיטנות תופסת הטבעת, אשר מהווה לא רק תכשיט ייצוגי – אלא קשר וסמל לנישואין. למרות שבדרך כלל טבעת הנישואין תהיה באותה המבנה, עדיין ניתן להשיג אותה במגוון רחב של צורות ומרקמים, מה שהופך כל טבעת נישואין לבלעדית ומיוחדת בהתאם לטעם האישי של בני הזוג הנישאים למזל טוב.

תכשיט

אין כמו צמיד!

הצמיד, הוא תכשיט נפוץ למדי אך למרות היותו נפוץ וכזה שהמיקום שלו תמיד יהיה על היד, ניתן למצוא אותו במגוון בלתי נגמר של חומרים, צורות ומרכיבים. לאלו שרוצים לשדר יוקרה אלגנטית ההמלצה תהיה לענוד צמיד זהב או יהלומים, כאשר לעומת זאת תמיד ניתן לענוד גם צמידים עם אבן זרקון או חיקויים שנראים כמעט כמו המקור.

 

מתאים לכם עגילים?

בימינו, נדיר למצוא נשים שלא עונדות עגילים באוזניהן, כיוון שהעגילים הן לא רק תכשיט, אלא סמל לסטטוס ומעמד. הבשורה הטובה היא, שלמרות שהעגילים הן לכאורה באנליות וכולם מניחות אותן על האוזן – ניתן למצוא אותן במגוון רחב במיוחד, אשר מתייחס לא רק לצבע ולמרקם, אלא גם לצורה ולאלמנט הנגרם מהמבנה, כגון: עגילים מתנדנדות, עגילי חישוק, עגילים צמודים ועוד.

 

לסיכום

התכשיט הוא אלמנט עתיק, אשר מסמל יוקרה, מעמד ואפילו רגשות. את המקור לתכשיטים ניתן למצוא כבר בתנ”ך, כאשר למרות שחלק מהתכשיטים הן נפוצים למדי, עדיין ניתן להשיג אותם בתצורה בלעדית וייחודית.

התכשיט הנפוץ ביותר הוא שרשרת אשר מאפשרת בלעדיות על ידי תליונים מתליונים שונים. כאשר הבאה בתור היא הטבעת, שמוכרת לכולנו מן טבעת הנישואין, ולאחר מכן הצמיד והעגילים מצטרפים גם הם לארבעת התכשיטים שהכי נפוצים בעולם.

תכשיט