3 מוצרים שיספקו לכם הגנה ממזיקים

כל בית צריך להחזיק במוצרי הגנה לחלונות ולמרפסת. עובדה זו וודאי ידועה לכם, אבל השאלה היא האם אתם מכירים בחברה הטובה ביותר שקיימת בתחום זה? אם עניתם בהנדת ראש לשלילה על שאלה זו, אתם צריכים לקרוא את המדריך הנוכחי שריכז את כל הפרטים החשובים שיעשו לכם סדר בנושא.

 

רשת הגנה – חברת בטיחות חדשנית ואמינה

חברת “רשת הגנה” מספקת לכלל לקוחותיה מוצרי בטיחות חזקים, איכותיים ואסתטיים. תשכחו מסורגי הבטיחות המיושנים שנראו על חלונות ומרפסות הבתים בשנות ה – 90. שכן, החברה שלשמה התכנסנו היום הביאה חדשנות לתחום, מכיוון שזו מספקת רשתות הגנה, סורגים לבית והגבהת מעקות על הצד הטוב ביותר. בשורות הבאות נציג בפניכם את כל אחד מהתחומים הללו באופן מעמיק, כדי שתוכלו להכיר בהם מקרוב ולבחור את המוצר הדרוש לכם.

 

מוצר מספר 1: רשתות הגנה

בחרנו להציג תחילה את המוצר הנפוץ ביותר שכל אחד צריך שיהיה לו בבית – רשתות הגנה. אלה מונעות חדירה של מזיקים מסוגים שונים, לדוגמא: זבובים, יתושים, דבורים וכו’. המומחים של החברה מבצעים התקנה מהירה ופשוטה של רשת הגנה בחלונות הבית, בהתאם לבחירת הלקוח. שכן, יש סוגים שונים של רשתות הגנה, לדוגמא:

  • רשת גלילה
  • רשת גלילה חשמלית

רשתות הגנה ראשיתרשתות הגנה ראשית

מוצר מספר 2: סורגים לבית

אי אפשר לעסוק בהתנהלות בטוחה בבית, מבלי להציג את הסורגים המתקדמים של החברה. מדובר בסורגים שקופים ואסתטיים שמונעים נפילות ושומרים על הבית מפני פריצות. חשוב להדגיש שכל אחד יכול לבחור את אופן ההתקנה המתאים לו. לצורך הדוגמא, ניתן להתקין את הסורגים, כך שהם ייפתחו על ציר חיצוני כלפי חוץ, כדי שיתאפשר לנקות אותם ולהזרים אוויר לתוך הבית.

 

מוצר מספר 3: הגבהת מעקות

דיירים רבים שנכנסים לדירה שכורה, מגלים שעליהם לבצע הגבהה של המעקות במרפסות. המומחים של החברה יכולים לבצע התקנה חזקה במיוחד שתענה על הקריטריונים הבאים:

  • לא תפגע בחזות הבניין
  • לא תפגע בנוף שנשקף מהמרפסת
  • תאפשר זרימה של אוויר

ההליך מתבצע תוך חיבור של מערכת אלומיניום קשיח במיוחד שנבנית לאחר שמתבצעות מדידות מדויקות במרפסת הביתית. ההגבהה של המרפסת, נעשית תוך שימוש בכבלים אופקיים שיש ביניהם מרווח של 7 ס”מ. כך מתאפשר בעצם לשלב את ההגבהה למעקה הקיים, מבלי לפגוע במראה ובזרימת האוויר. חשוב לציין שניתן לנתק את ההגבהה בשלב מאוחר יותר, במידה והילדים יגדלו או כשתחליטו לעבור לדירה אחרת.

רשת הגנה

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את חברת רשת הגנה, החברה שמספקת שירותי הגנה מתקדמים, מבלי לפגוע בנראות של הבית. בשלב זה יש בידיכם את המידע הדרוש, כך שנותר לכם רק לפנות לנציג מטעמה ולקבל את כל הפרטים רלוונטיים אודות הצורך שלכם.