נהוג לומר שיש דמיון בין גידול ילדים לחיות. שכן, מדובר בשני יצורים חיים שמצריכים טיפול תמידי שגורר אחריו הוצאות רבות. עובדה זו הובילה אותנו לבדוק איך אפשר להוזיל את ההוצאות השונות על בעלי החיים שלכם. נזמין אתכם להישאר כאן ולגלות את 3 הדרכים שיקנו לכם הנחות משמעותיות ברכישות לבעלי חיים, כדי שתוכלו לחסוך הרבה כסף.

 

דרך מספר 1. תבצעו רכישה קבוצתית עם החברים מהשכונה

אם אתם רוצים לקבל הנחה משמעותית ברכישה של אוכל, צעצועים, כלוב, מיטה או כל דבר אחר, עליכם לארגן רכישה מרוכזת. מדובר בדרך שמתאימה למי שיש להם סבלנות לדבר. שכן, זה עשוי לקחת זמן ומאמץ.

נסביר שתצטרכו להקים תחילה קבוצת וואצאפ שתרכז את כל החברים שלכם מהשכונה שיש להם בעלי חיים. לאחר שתעשו זאת, תצטרכו למצוא חנות חיות שתאפשר לכם לקבל הנחה משמעותית על כל רכישה כוללת. אם תצליחו להרים את הפרויקט הזה, אתם תוכלו ליהנות מהנחות משמעותיות.

הנחה בקנייה לבעלי החיים

דרך מספר 2. תיכנסו לפורטלים של בעלי חיים

אם אתם רוצים לקבל הנחות משמעותיות מבלי לשבור את הראש, אתם צריכים להיכנס לאתר ייעודי שיעשה את כל העבודה הקשה עבורכם. בירור שערכנו בנושא העלה את האתר הבא: https://barking.co.il. נמליץ לגלוש אליו, מכיוון שהוא מרכז את ההטבות העדכניות.

 

דרך מספר 3. תערכו השוואות מחיר באתרים שונים

אפשר לקבל הנחות משמעותיות ברכישות לבעלי החיים שלכם, תוך ביצוע השוואות מחירים ברשת. הליך זה יצריך מכם ישיבה ממושכת מול המחשב. שכן, תצטרכו להיכנס לכל מיני אתרים ולבדוק מה העלות של מוצרים שונים בכל אחד מהם. נדגיש שיש קושי משמעותי בדרך זו והוא נוגע לשינויים שמתרחשים לא פעם באתרים אלה. שכן, ביום אחד אתם עשויים לגלות מבצע משתלם וביום למחרת, אתם תגלו שהוא נעלם והחיפוש שערכתם כבר לא רלוונטי.

 

כך תחסכו מבלי לפגוע באיכות החיים של החיה שלכם

קוראים יקרים, רגע לפני סיום המדריך, נבקש מכם לבחור בדרך המתאימה לכם ביותר תוך מתן תשומת לב לאיכות חייו של בעל החיים שלכם. נסביר שיש מי שתרים בכובד ראש אחר הנחות משמעותיות, אך הם שוכחים לבדוק את האיכות של הפריטים שנרכשו.

הדבר עשוי לפגוע בבעל החיים מסיבות שונות. מי שיבחר למשל באוכל זול ללא רכיבים תזונתיים טובים, צפוי לגלות שהוא ישלם על כך ביוקר בשלב מאוחר יותר. שכן, צריכת אוכל זול לצורך הדוגמא, עשויה לפגוע במצבו הבריאותי של בעל החיים.

 

לסיום

עד כאן 3 הדרכים שיאפשרו לכם לקבל הנחה משמעותית ברכישות לבעלי החיים שלכם. בשלב זה תצטרכו לבחור בדרך המתאימה ביותר, כדי שתוכלו לחסוך. נזכיר שתצטרכו לשים דגש על בחירות איכותיות שישמרו על בריאותו הנפשית והפיזית של בעל החיים שלכם.

בעלי חיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *