3 דברים שאפשר לקנות שתשפר לכם את האינטימיות בזוגיות

לעיתים אחרי שנים רבות של זוגיות, או כאשר דברים שהיו מרגשים אותנו פעם במערכת יחסים שלנו הופכים להיות מאוד שגרתיים, התשוקה והאינטימיות במערכת היחסים יורדת באופן משמעותי.

אך, לא צריך לדאוג, יש מגוון דרכים בכי להצית מחדש את האינטימיות ואת התשוקה במערכת יחסים שלכם בעזרת כמה דברים שלא ישאירו את הפרטנרים שלכם אדישים.

אז איזה דברים תוכלו לקנות כדי לשפר את חיי המין שלכם?

 

משחקי תפקידים שכאלה

בין אם ניסיתים בעבר ובין אם לא, משחקי תפקידים יכול לפלפל את המערכת יחסים שלכם. בין אם האישה אוהבת גברים עם מדים, ובין אם הגבר אוהב נשים בלבוש מינימלי, תוכלו להגשים את הפנטזיות אחד של השנייה. בעזרת משחקי תפקידים כמו רופא וחולה, או אפילו אסיר ושוטרת, תוכלו להוסיף עניין ואינטימיות רבה ביחסי המין שלכם.

כמובן שתוכלו להשקיע ולקנות מגוון רחב של תחפושות סקסיות. לעיתים תוכלו להשקיע יותר בסיפור רקע ואפילו לצאת לבר ולשחק משחק של זרים, ותמצאו את עצמכם בסוף הערב הולכים לדירה שלכם, זה יגרום לכם להרגיש את האינטימיות הזו שהרגשתם ממש בהתחלה, ששום דבר לא ידוע ואתם לא בטוחים לאן הקשר שלכם הולך. נסו את זה, לא תתחרטו.

 

הלבשה תחתונה

הלבשה תחתונה מאז ומעולם שיפרה את חיי המין לזוגות רבים. מלבד שהלבשה תחתונה נראית מצוינת, סקסית, סוחפת, היא גם מראה על כך שהבת זוג משקיעה בקשר ורוצה שהבן זוג שלה יחשוק בה שוב. זה מעין מסר לבן הזוג השני, כמה היא רוצה שהוא יתענן בה ויחשוק בה. הלבשה תחתונה מוסיפה המון עניין בין בני הזוג ויכולה לעורר משיכה ותשוקה בקלות יותר ממה שאתם חושבים.

 

אביזרים ויברטורים

בוודאי שמעתם לא פעם לא אביזרים שיכולים לשפר את חיי המין שלכם וכך להפוך את האקט לכיפי יותר, וכך להגביר את החשק מלכתחילה לקיים יחסי מין. אז כיום יש המון אביזרים מטריפים שיוכלו לקחת את המערכת יחסים שלכם לאותה תשוקה כשהייתה בהתחלה. בעזרת שילוב של צעצועים, ויברטורים, נוצות, משחקי קלפים ועוד תוכלו לפלפל את מערכת היחסים שלכם בכמה רמות.

ויברטורים שימושים גם לשימוש אישי לבחורות רבות, אך באמצעות שימוש נכון, שני הצדדים יוכלו להנות מהוויברטורים וכך לענג אחד את השנייה בעזרתו. אל תפחדו להוסיף משחקים ואביזרים לחדר המיטות שלכם, זה רק יוכל לפלפל את היחסים שלכם וכך לגרום לשני הצדדים להנות כמה ביותר.

 

לסיכום

בכדי להכניס עניין למערכת היחסים שלכם ולהצית את התשוקה מחדש, תצטרכו לעזור לה בכך שתוסיפו כל מיני תוספות מעניינות למערכת היחסים שלכם. את התשוקה ואת האינטימיות תוכלו להוסיף בעזרת עזרים חיצוניים כמו למשל משחקי תפקידים שתמיד יוכל להוסיף עניין ותשוקה, הלבשה תחתונה ואביזרים כמו ויברטורים, אזיקים, משחקי סקס ועוד.

 

גבר ואישה