2 כללים לבחירת ביטוח עסקי

כל בעל עסק חכם יודע שהוא צריך שיהיה לו ביטוח עסקי שישמור עליו מכל כיוון. עובדה זו הפכה להיות נפוצה ביותר בימים האחרונים, לאחר שרבים מאתנו שמעו על מקרה שאירע לעסק גדול שמשום מה, לא היה לו ביטוח עסקי. מקרה זה גרם לנו להבין כי עלינו להעלות את המודעות ולכתוב מדריך שיציג בפני כל דורש את 2 הכללים לבחירה של ביטוח עסקי. הישארו אתנו ותגלו מקרוב מה הם.

 

תכירו את האנשים שעומדים מאחורי המדריך

רגע לפני שנציג בפניכם את הכללים לבחירה של ביטוח עסקי, עליכם לדעת כי המדריך הנוכחי לא נכתב אך ורק על ידינו. שכן, הפעם בחרנו לפנות אל בעלי עסקים שיש להם ביטוח מסוג זה כבר שנים ארוכות. אתם וודאי תוהים איך הגענו אליהם, אז נציין בפניכם כי ערכנו בירור מקיף ברחבי הרשת וביקשנו לקבל פניות ממי שעונים על הקריטריון המדובר. לשמחתנו, מעל ל – 120 איש פנו אלינו וציינו שיש להם ביטוח והם מסרו לנו כללים רבים שחשוב להכיר. אנחנו בחרנו בסופו של דבר את 2 הכללים הנפוצים ביותר.

 

הכלל ה – 1 לבחירה של ביטוח עסקי

הכלל הראשון שהוצע לנו מספר רב ביותר של פעמים נוגע לבחירה של ביטוח עסק שמתאים לעסק שלכם. הרי יש מגוון רחב של עסקים, כמו למשל:

  • חנויות
  • מחסנים
  • קליניקות טיפוליות וכו’

ולכל עסק מתאים ביטוח משלו. כך שחשוב שתבדקו תחילה מהי הקטגוריה של העסק שלכם ורק לאחר מכן, תתחילו לברר פרטים על ביטוח עסקי שמתאים לכם.

 

הכלל ה – 2 לבחירה של ביטוח עסקי

הכלל ה – 2 שנמסר לנו גם כן פעמים רבות נוגע לבחירה נכונה של חברה שמציעה את הביטוח. היו מי שכתבו לנו שבמשך שנים ארוכות יש להם ביטוח מטעם מקום שנקרא מרכז הביטוח לעסקים. לדבריהם, הם מרוצים ומאריכים מידי שנה את הביטוח ללא כל תהייה בנושא. אם אתם לא מכירים מקום מומלץ, כדאי שתערכו בירור מקיף שיאפשר לכם לדעת מאיפה הכי כדאי לבצע את הביטוח. הרי אתם רוצים להיות בטוחים שכשתצטרכו את הביטוח, הוא יהיה שם עבורכם ויאפשר לכם להשתקם מכל מקרה שהוא בהתאם לתנאי הפוליסה שלכם.

 

הדרך לבחירה נכונה של ביטוח עסקי

כדי שתוכלו להיות בטוחים ב – 100% שאתם בוחרים נכון את הביטוח העסקי שלכם, עליכם לערוך בירור באמצעות פלטפורמות שונות. אלו שסייעו לנו בכתיבת המדריך המליצו לכתוב פוסט בקבוצות פייסבוק או פורומים ולקבל שמות של חברות. לאחר מכן, אפשר גם לבחון את ההמלצות שאותן חברות קיבלו בלשונית הביקורות של גוגל. כך תוכלו להיות בטוחים בוודאות שזו חברה מומלצת.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכי את 2 הכללים לבחירה של ביטוח לעסק. כעת, כשיש לכם את המידע, עליכם רק לבחור נכון.

בית ומטבעות