טיפים לשימוש באבן שיש בעיצוב מטבחים

אבן שיש נחשבת למשטח נפוץ מאוד שקיים במטבחים רבים. עובדה זו גורמת לישראלים רבים לתור אחר אינפורמציה חיונית שתאפשר להם לבחור בשיש המתאים ביותר עבורם. במדריך הנוכחי נציג בפניכם את הטיפים החשובים ביותר שיגרמו לכם לבחור באבן שיש שתתאים לכם מבחינה עיצובית, אבל לא רק. הישארו אתנו ותגלו מה זה אומר.

 

בחירה של אבן שיש למטבח נוגעת ל – 2 תחומים

רגע לפני שנציג בפניכם את הטיפים החשובים שלשמם התכנסנו כאן היום, עליכם לדעת כי בחירה של אבן מסוג זה נוגעת ל -2 תחומים עיקריים:

  1. עיצוב
  2. נוחות

אם אתם רוצים לבצע את הבחירה הנכונה ביותר שתיגע בשני התחומים הללו, עליכם לשאול את עצמכם קודם כל מה הצורך שלכם. כלומר, האם אתם רוצים אבן שיש שדוחה כתמים או כזו שדורשת מעט תחזוקה? אלו פרטים שחשוב להכיר בהם מראש. שכן, הם יובילו אתכם אל עבר הבחירה הנכונה מבחינת העיצוב.

מִטְבָּח

הטיפ ה – 1 שיוביל אתכם לבחירה נכונה של אבן שיש: תכירו בסוגי השיש השונים

אתם צריכים לערוך היכרות מעמיקה עם סוגי השישי הקיימים טרם ההגעה אל החנות. נציין בפניכם בקצרה כי יש כמה סוגי שיש נפוצים:

  • אבן קיסר
  • גרניט פורצלן
  • גרניט טבעית

כפי שאתם וודאי רואים, הצגנו בפניכם מידע כללי בנושא. למידע נוסף לחצו כאן ותכירו מקרוב את כל סוגי השיש, כדי שתוכלו לבחור בזה המתאים לכם ביותר מכל הבחינות.

 

הטיפ ה – 2 שיוביל אתכם לבחירה נכונה של אבן שיש: תצלמו את המטבח שלכם

בחירה נכונה של שיש חייבת להתבצע תוך התאמה מרבית לצבע הארונות והמרצפות. אם אתם מתכננים כעת את הבנייה של המטבח מאפס, עליכם להכין מראש הדמיה של המטבח. שכן, זו תאפשר לכם לראות איזה שיש מתאים ביותר לסגנון הכללי של המטבח.

תשיש את המטבח שלך

הטיפ ה – 3 שיוביל אתכם לבחירה נכונה של אבן שיש: תבדקו את איכות החנות

רגע לפני סיום, אנו רוצים להציג בפניכם טיפ חשוב שנוגע דווקא לחנות שבה אתם מתכננים לבצע את הרכישה. אנו ממליצים לבדוק את טיבה של החנות ולקרוא חוות דעת שנכתבו על ידי לקוחות שביצעו בה רכישה בעבר. שכן, השיש שתבחרו יכול להתאים לכם מבחינת הצרכים והעיצוב, אך אם החנות תספק לכם אותו כשהוא שבור או תקול, אתם תהיו בבעיה.

תקראו חוות דעת שנכתבו בלשונית הביקורות של גוגל אם במקורות אמינים אחרים ברחבי הרשת ורק לאחר מכן, תבצעו את הרכישה של אבן השיש הנבחרת.

 

השורה התחתונה – צאו לבחור את אבן השיש שלכם

זהו, עכשיו יש בידיכם את כל האינפורמציה הדרושה. בשלב זה נותר לכם רק לפנות אל חנות מומלצת ולבצע רכישה נכונה של אבן שיש. נאחל בהזדמנות זו שתבצעו את ההליך על הצד הטוב ביותר ותיהנו מהמטבח החדש שלכם.

עיצוב מטבחים