בתקופה האחרונה אנו עדים לוויכוחים רבים שנכתבים בקבוצת הוואצאפ של המשרד שלנו. בכל פעם עולה וויכוח אחר שלא נפתר עד שאנחנו כותבים לגביו מדריך. עד כה, כתבנו מדריכים שפתרו סוגיות בנוגע לבחירה של מסעדה טובה באזור המשרד, בחירה של חברת שליחויות והפעם, וודאי הבנתם כי מדובר בסוגיה שנוגעת לפריטים שניתן לשלוח באמצעות חברת שליחויות. יצאנו לבדוק את כל הפרטים וחזרנו עם המידע שאתם צריכים להכיר מקרוב. הישארו אתנו ותצאו מומחים בנושא.

 

תכירו את האנשים שסייעו לנו להגיע לפתרון

כדי שנוכל להציג בפניכם את הפריטים שאפשר לשלוח דרך חברת שליחויות, אנו רוצים ליידע אתכם כי הסתייענו בגורמים חיצוניים בעת כתיבת המדריך הנוכחי. שכן, בדומה למדריכים הקודמים שכתבנו, היינו צריכים להוכיח לשאר החברים במשרד שמדובר בעובדה שהוצגה בפנינו על ידי קהל רב. לכן, פנינו אל מי שמשתמשים באופן קבוע בשירותיהן של חברות משלוחים וביקשנו לדעת אילו פריטים הם שלחו. לאחר שקיבלנו את הרשימה המלאה, הצלחנו לראות מהם הפריטים המדוברים.

 

אז אילו פריטים אפשר לשלוח באמצעות חברת שליחויות?

קורא יקר, לא נלאה אותך בפרטים מיותרים ונציג בפניכם מיד את הרשימה החלקית של הפריטים שנמסרו לנו על ידי הגורמים שסייעו בכתיבת המדריך:

  • טלפון נייד
  • מקבץ מסמכים משפטיים מודפסים
  • מפות של דירות קבלן
  • מדפסת
  • מחליק שיער ועוד

אם אתה רוצה לראות את הרשימה המלאה לחץ כאן. כך תוכל לבדוק אם הפריט שלך נמצא ברשימה זו.

 

מה קובע אילו פריטים יכולים להישלח על ידי חברת שליחויות?

מרבית חברות השליחויות קובעות אם הפריט יכול לעבור במשלוח דרכן או לא לפי המשקל שלו. מהבירור שערכנו בנושא, המשקל המקסימלי במרבית החברות עומד על 25 קילו. ראוי לציין כי עליכם לבדוק תחילה מהו סוג המשלוח שמתאים לכם. שכן, אם אתם רוצים לשלוח פריטים שונים דרך חברת שליחויות, אתם תתבקשו לדעת האם יש דחיפות במסירת המשלוח.

 

תכירו את סוגי המשלוחים השונים

המשלוח הנפוץ ביותר הוא משלוח מהיום למחר. מדובר במשלוחים שאינם דחופים. אם אתם מעבירים פריטים אל אזורים שהם לא השטחים, אילת ובקעת הירדן, הם צפויים להגיע אל היעד עד השעה 21:00 ביום שלמחרת. אפשרות משלוח נוספת היא מהיום להיום. משלוחים אלו צפויים להגיע אל אותם יעדים שצוינו קודם לכן עד השעה 13:00 ביום שלמחרת. במידה ויש לכם משלוח שצריך להגיע באותו היום, תוכלו לבחור באפשרות שילוח מהירה. כזו שתעביר את המשלוח תוך כ – 4 שעות בלבד.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת אילו פריטים אפשר לשלוח דרך חברת שליחויות. כעת, כשיש בידיכם את כל הפרטים בנושא, אתם יכולים להכין את הפריט שלכם וליצור קשר עם חברת השליחויות הנבחרת בידיעה כי זו תוכל לבצע את המשלוח ללא בעיה.

חבילה

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *