אחת ההתלבטויות הגדולות ביותר שעולות בקרב הורים לתינוקות קטנים שעושים את הצעדים הראשונים שלהם נוגעת לבחירת המידה. שכן, כולנו יודעים שמדובר בכפות רגליים מתוקות וקטנטנות. אבל לא כולם יודעים איך אפשר למדוד את הרגליים של התינוק, במיוחד במצבים שבהם אתם מגיעים אל חנות הנעליים בלעדיו. הישארו אתנו ותגלו איך תוכלו למדוד את הרגליים של התינוק בקלות.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבה של המדריך הנוכחי

את המדריך הנוכחי כתבנו תוך ליווי שקיבלנו מטעם גורמים חיצוניים שיודעים דבר או שניים על מדידה של כפות רגליים קטנות ומתוקות של תינוקות קטנים. מדובר בהורים של ילדים שממש לא מזמן התחילו ללכת. כדי להגיע אל ההורים הללו, פרסמנו פוסט בקבוצה של הורים טריים בפייסבוק וביקשנו ממי שיודע דבר בעניין לפנות אלינו. קיבלנו מספר רב של פניות מצד הורים שציינו בפנינו את הדרכים המיוחדות שלהם למדידה של רגלי התינוק. זו ההזדמנות להודות לכל אחד מהגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור והוא צפוי להביא למודעות בנושא חשוב זה.

 

 איך למדוד את הרגליים של התינוק שלכם לנעלי צעד ראשון? התשובה של יעל, אמא של שי, בן 1.5

יעל כתבה לנו שהיא אמא ל –  3 ילדים. שי הוא הקטן מבין השלושה. לדבריה, עם שני הילדים הראשונים היא ממש הסתבכה ברגע שהבינה שהיא צריכה לקנות נעלי צעד ראשון. שכן, היא לא ידעה איך אפשר למדוד את הרגל של הילד. כשהילד השלישי הגיעה, היא פשוט הכינה יציקה מגבס (ממשחק של הילדים) והגיעה איתה על החנות. נציג בחנות הנעליים ערך את המדידה עבורה ובכך היא סיימה עם הסאגה. לפרטים נוספים בהקשר של מידה על נעלי צעד ראשון תוכלו לקרוא בפסקה הבאה.

 

איך למדוד את הרגליים של התינוק שלכם לנעלי צעד ראשון? התשובה של דן, אבא של יהל, בת 1.3

דן ציין בפנינו שיש לו בבית מכשיר מדידה שהוא קנה מהרשת. לדבריו, מדובר במכשיר פלסטיק פשוט בצורה של רגל. כזה שמניחים בתוכו את הרגל של הפעוט ומסתכלים על הסרגל שמאפשר לדעת מהי המידה המדויקת של כף הרגל.

 

איך למדוד את הרגליים של התינוק שלכם לנעלי צעד ראשון? התשובה של יפעת, אמא של בן, בן 1.5

יפעת ציינה בפנינו שהיא בדרך כלל לא מתעסקת עם מדידה של הרגל בעצמה. היא פשוט מגיעה אל החנות הקבועה שממנה היא קונה את הנעליים. המוכר במקום יודע להגיד לה את המידה של כף הרגל של כל ילד מבלי להסתכל בכלל על סרגל.

 

לסיום

עד כאן 3 שיטות שונות שיאפשרו לכם למדוד את הרגליים של התינוק שלכם ויאפשרו לכם לדעת מה המידה שלו בנעלי צעד ראשון. מאחלים לכם שתמדדו נכון ותתחדשו!

רגליים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *