• האם אני יכולה להשתמש בלומאה?

  לפני שאת רוכשת את הלומאה של פיליפס, כדאי שתבדקי שהיא מתאימה לשימוש עם גוון העור וצבע השיער שלך. ללומאה 5 דרגות עוצמה ניתנות לכוונון על מנת להבטיח טיפול יעיל ובטוח למגוון גווני עור וצבעי שיער. תוכלי לבדוק זאת בטבלה הבאה:

   

  טבלת השימוש בלומאה

   

  לומאה פועלת בטכנולוגיית.IPL בדומה לפתרונות אחרים המבוססים על טכנולוגיה זו, היא איננה יעילה לשימוש על שיער אדמוני, בלונדיני בהיר, לבן ואפור. היעילות שלה תלויה ברמת המלנין בשיער, שהוא הפיגמנט שקולט את פולס ה-IPL. הסרת שיער בשיער בלונדיני בהיר, לבן/אפור ואדמוני לא יעילה בשל רמות נמוכות של מלנין בגווני שיער אלה. טיפול ב-IPL אינו מתאים לנשים עם גוון עור כהה.

  מתי אין להשתמש בלומאה?

  אין להשתמש בלומאה אם האשה סובלת מאחד מהמצבים הרפואיים הבאים: סרטן העור, פציעות, אפילפסיה, בעיות בכלי דם, בעיות במערכת החיסונית או רגישות של העור לקרינה. אם את נוטלת תרופות הגורמות לרגישות לאור או שעלולות לייצר תגובה שלילית, אנא היוועצי עם הרופא שלך לפני שימוש בלומאה ופעלי לפי הנחיות הרופא. אין להשתמש ב- IPL להסרת שיער אם את בהריון או מיניקה, וכמו כן אין להשתמש במכשיר באיזורים עם קעקוע, פירסינג, אזורים בהם מזריקים (למשל אינסולין), איזורים עם קוצב לב או באיזור שיש בו שתל.

  זהירות בעת שיזוף

  יש לחכות לפחות 48 שעות לאחר שיזוף לפני שמשתמשים בלומיאה. אין להשתמש בלומיאה באיזור שנשרף עקב שיזוף ועד שהאיזור לא נרפא. קחו בחשבון שבכל סוגי השיזוף יש התכהות של העור. תמיד יש לבדוק את טבלת התאמת צבע עור/שיער ולהתאים את עצמת האור בהתאם כדי להימנע מתופעות לוואי ותגובה שלילית של העור.

 • מוצרים

© 2013 Koninklijke Philips N.V. All Rights Reserved | Created by PUBLICIS WEBIMAGE
© 2015 כל הזכויות שמורות לפיליפס ישראל | הודעת פרטיות של Philips Israel
TOP